<
Lasīt tālāk

ESAM UZSĀKUŠI MĀCĪBAS

Jā, jā, ir maijs, kad skolas mācību gads tuvojas noslēgumam, bet pavisam nesen mēs, NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, esam uzsākuši Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētu mācību programmu piaugušajiem “Kultūras producēšanas un moderācijas pamati”. Programmā kultūras darbinieki un interesenti uzzinās mūzikas vēstures un publicistikas, skaņu režijas, publiskā tēla veidošanas un projektu vadības, kā arī lietišķā latviešu valodas stila pamatus, kā arī darbosies praktiski. Dalāmies pirmo tikšanās reižu iespaidos, kā arī priecājamies par pirmajām studentu atsauksmēm:

“Pirmā mācību diena bija ļoti interesanta un noderīga. Laiks paskrēja nemanot. Bija ļoti interesanti un sapratu, ka tik daudz nezinu. Tādēļ arī mācos. Pēc pirmās sestdienas tiešām esmu sajūsmā. Es nezinu, kā tas izskaidrojams, bet es jutos ļoti mājīgi jau pirmajā lekciju dienā. Pat nebija satraukuma, bet sajūta, ka es satikšu foršus cilvēkus, kas man dos vērtīgus padomus, jaunas zināšanas. Ka iepazīšu līdzīgi domājošus cilvēkus, kas ir mazliet ķerti. Jo tādi mēs esam. Mēs neskaitām darba stundas, sirmos matus utt., bet priecājamies par to, ka esam sagādājuši kādam prieku un pozitīvas emocijas.” (Evita Zute)

SKOLAS KONTAKTI

MIKC Nacionālā Mākslu vidusskola
Emīla Dārziņa mūzikas skola
Kalnciema iela 12, Rīga, LV – 1048
edms@nmv.lv | 67612332

Vadītāja Iveta Lāce
iveta.lace@nmv.lv | 29443548
Vecākā lietvede Anete Jansone
edms@nmv.lv | 67612332
Vietniece mūzikas izglītības jomā Ieva Sarja
ieva.sarja@nmv.lv | 28342488
Vietniece izglītības jomā Baiba Leimane
baiba.leimane@nmv.lv | 29469998

Dienesta viesnīca
dienestaviesnica@nmv.lv

Privātuma politika

ZIEDOJUMU KONTS

Emīla Dārziņa mūzikas skolas atbalsta biedrības
ZIEDOJUMU KONTS
40008255973
BANKA : A/S Swedbank
KODS: HABALV22
KONTS: LV35HABA0551046013665

© SKOLA 2024