Lasīt tālāk

Mūsu skolā

Bērni apgūst profesionālās ievirzes izglītības programmu mūzikā vienlaikus ar vispārējās pamatizglītības programmu.

Pēc 9. klases

Jaunieši var turpināt mūzikas un vispārizglītojošo priekšmetu apguvi vidusskolā, kuru absolvējot, saņem diplomu par vidējās profesionālās izglītības iegūšanu un mūziķa profesionālo kvalifikāciju izvēlētajā specialitātē.

Iegūtā izglītība un mērķtiecīgi attīstītais talants paver jauniešiem plašas iespējas veiksmīgai mūziķa karjerai un mūzikas studijām gan Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, gan prestižās mūzikas augstskolās citur pasaulē.

Izglītības programmas

Mūsu skolā var apgūt šādas instrumentu spēles programmas:
- Taustiņinstrumentu spēle
(klavierspēle)
- Stīgu instrumentu spēle
(vijoles spēle, alta spēle, arfas spēle, čella spēle, kontrabasa spēle)
- Pūšaminstrumentu spēle
(flautas spēle, obojas spēle, klarnetes spēle, fagota spēle, mežraga spēle, trompetes spēle, trombona spēle)
- Sitaminstrumentu spēle
- Mūzikas vēsture un teorija

Mācību Norise

Izglītības process notiek klātienē.

Līdztekus mūzikas izglītībai skolas audzēkņi apgūst vispārizglītojošos mācību priekšmetus.

Vidusskolā mācības ilgst 3 gadus (I–III kurss), vispārizglītojošo un mūzikas priekšmetu apguve noris latviešu valodā.

Izglītība ir bez maksas.

Profesionālās vidējās izglītības programmu audzēkņi (I – III kurss) var saņemt valsts finansēto stipendiju.

Visi audzēkņi, kam tas nepieciešams, var izmantot iespēju dzīvot dienesta viesnīcā Rīgā, Meža ielā 15.

Absolvējot

9.klasi – audzēkņi saņem Apliecību par pamatizglītības ieguvi un Apliecību par profesionālās ievirzes izglītības ieguvi;

III kursu – Diplomu par vidējās profesionālās izglītības iegūšanu un izvēlētās specialitātes mūziķa kvalifikāciju.

SKOLAS KONTAKTI

PIKC Nacionālā Mākslu vidusskola