<
Lasīt tālāk

Jaunā mācību gada sākums

Ik gadu 1. septembris ir kaut kā jauna sākums – jauns mācību gads, jauna enerģija, jaunas zinības, jauni sapņi un mērķi. Un vienmēr ir patīkami kaut ko jaunu sākt kopā. Tā tas bija arī šogad – 1. septembrī iesākām jauno mācību semestri kopīgā pacēlumā, ko turpinājām arī dienu vēlāk, kad vecāku padome aicināja neformālākā gaisotnē iepazīt vienam otru un iesākt jauno dzīves nogriezni kopā!

Pasākumā “Emīla limonāde” kopā sanāca ap 200 skolai piederīgo, gan piedaloties orientēšanās spēlē, gan baudot vecāku koncertu, gan ļaujoties netradicionālākām skaņām uz dažādām skatuvēm.

Saime – tas ir vienas profesijas, vienas darbavietas vai kā citādi saistītu cilvēku kopums. Ir tiešām priecīga un silta apziņa, ka Dārziņskolas vecāku, audzēkņu, skolotāju un darbinieku kolektīvs ir īsta saime, kas kopā pavada brīnišķīgu laiku kā ikdienā, tā svētkos! Paldies visiem, kas iesaistījās notikuma veidošanā un rūpējās par jauku atmosfēru! Paldies, ka esam SAIME!

Lai mums izdodas viss jaunais – katram pašam un visiem kopā!

SKOLAS KONTAKTI

MIKC Nacionālā Mākslu vidusskola
Emīla Dārziņa mūzikas skola
Kalnciema iela 12, Rīga, LV – 1048
edms@nmv.lv | 67612332

Vadītāja Iveta Lāce
iveta.lace@nmv.lv | 29443548
Vecākā lietvede Anete Jansone
edms@nmv.lv | 67612332
Vietniece mūzikas izglītības jomā Ieva Sarja
ieva.sarja@nmv.lv | 28342488
Vietniece izglītības jomā Baiba Leimane
baiba.leimane@nmv.lv | 29469998

Dienesta viesnīca
dienestaviesnica@nmv.lv

Privātuma politika

ZIEDOJUMU KONTS

Emīla Dārziņa mūzikas skolas atbalsta biedrības
ZIEDOJUMU KONTS
40008255973
BANKA : A/S Swedbank
KODS: HABALV22
KONTS: LV35HABA0551046013665

© SKOLA 2024