<
Lasīt tālāk

Kultūras Ministrijas Atzinības raksts Dzintrai Knābei

29. janvārī ar bijušo absolventu jaudīgu Zvaigžņu superšovu tika atzīmēta skolotājas Dzintras Knābes jubileja. Koncertā piedalījās gan jaunās, uzlecošās zvaigznes, gan Latvijā un pasaulē pazīstami situminstrumentālisti kā Reinis Sējāns, Rick Feds, Artis Orubs, Elīna Endzele, Kaspars Kurdeko, Edvards Muzikants.

Koncerta laikā skolotāja Dzintra Knābe saņēma arī Kultūras Ministrijas Atzinības rakstu par izcilu pedagoģisko darbu. Intervijā ar LR3 pedagoģe stāsta: “Runājot par savu uzdevumu Dārziņskolā, uzskatu, ka tā nav mācīšana, bet gan izglītošana un iedvesmošana. Jo es saviem audzēkņiem vienmēr saku: es tavā vietā netrenēšos. Pateikšu tev ceļu, kā un ko izdarīt, norādīšu laiku, kurā to visu paveikt, bet pati tavā vietā netrenēšos! Ja gribi kaut ko sasniegt, ja gribi būt tāds mūziķis, uz kura koncertiem cilvēki nāk – tev ir visas iespējas, tikai jāstrādā, jāstrādā un jāstrādā. Tā ka mans uzdevums ir izglītot un iedvesmot.”

Vēlam jubilārei neizsīkstošu enerģiju, radošu iedvesmu un talantīgus audzēkņus arī turpmāk!

SKOLAS KONTAKTI

MIKC Nacionālā Mākslu vidusskola
Emīla Dārziņa mūzikas skola
Kalnciema iela 12, Rīga, LV – 1048
edms@nmv.lv | 67612332

Vadītāja Iveta Lāce
iveta.lace@nmv.lv | 29443548
Vecākā lietvede Anete Jansone
edms@nmv.lv | 67612332
Vietniece mūzikas izglītības jomā Ieva Sarja
ieva.sarja@nmv.lv | 28342488
Vietniece izglītības jomā Baiba Leimane
baiba.leimane@nmv.lv | 29469998

Dienesta viesnīca
dienestaviesnica@nmv.lv

Privātuma politika

ZIEDOJUMU KONTS

Emīla Dārziņa mūzikas skolas atbalsta biedrības
ZIEDOJUMU KONTS
40008255973
BANKA : A/S Swedbank
KODS: HABALV22
KONTS: LV35HABA0551046013665

© SKOLA 2023