<
Lasīt tālāk

Lepojamies ar Valsts konkursa rezultātiem

No 22. līdz 27. janvārim MIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolā norisinājās Valsts konkursa II kārta profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņiem. Konkursā piedalījās jaunie mūziķi, kuri apgūst flautas, saksofona, klarnetes, obojas, fagota, mežraga, trompetes, trombona, eifonija, tubas un sitaminstrumentālistu spēli.

Konkursā piedalījās 44 mūsu skolas audzēkņi, un 43 no viņiem ieguva godalgotas vietas. Esam lepni par mūsu skolēniem un viņu augstvērtīgo sniegumu Valsts konkursā. Skolas vārdā izsakām pateicību mūsu pūšaminstrumentu nodaļas pedagogiem – Ditai Krenbergai, Maijai Zandbergai, Egijai Sproģei, Kristīnei Kupčai, Jānim Ansonam, Mārtiņam Circenim, Raimondam Gulbim, Andrim Arnicānam, Gatim Evelonam, Mārim Evelonam, Klāvam Borozdinam, Artūram Hrustaļovam, Dzintrai Knābei un Edvardam Paulim Muzikantam – kā arī koncertmeistariem – Jānim Rinkulim, Elīnai Bērtiņai-Petrauskai, Ievai Šmitei, Roksanai Tarvidei, Daniilam Mickevičam, Kristiānai Krūzmētrai, Ievai Sarjai, Inesei Ramānei, Ingai Ramānei-Muižniecei, Annai Savčukai un Ģirtam Bīrītim – par neatlaidīgu ikdienas darbu un atdevi, strādājot ar jaunajiem mūziķiem.

Pilnu EDMS Valsts konkursa laureātu sarakstu var aplūkot šeit.

SKOLAS KONTAKTI

MIKC Nacionālā Mākslu vidusskola
Emīla Dārziņa mūzikas skola
Kalnciema iela 12, Rīga, LV – 1048
edms@nmv.lv | 67612332

Vadītāja Iveta Lāce
iveta.lace@nmv.lv | 29443548
Vecākā lietvede Anete Jansone
edms@nmv.lv | 67612332
Vietniece mūzikas izglītības jomā Ieva Sarja
ieva.sarja@nmv.lv | 28342488
Vietniece izglītības jomā Baiba Leimane
baiba.leimane@nmv.lv | 29469998

Dienesta viesnīca
dienestaviesnica@nmv.lv

Privātuma politika

ZIEDOJUMU KONTS

Emīla Dārziņa mūzikas skolas atbalsta biedrības
ZIEDOJUMU KONTS
40008255973
BANKA : A/S Swedbank
KODS: HABALV22
KONTS: LV35HABA0551046013665

© SKOLA 2024