<
Lasīt tālāk

LEPOJAMIES

Aizvadītie mēneši mūsu skolas audzēkņiem un pedagogiem bijuši varen raženi – laureātu pulks dažādos konkursos ir ievērojams! Priecājamies, lepojamies, sveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!
II starptautiskajā konkursā “The key to talant” Baltkrievijā:
I vieta Jānis Rinkulis (skolotājs Ivars Bezprozvanovs, koncertmeistare Iveta Pinkule)
Rīgas pilsētas matemātikas 72. olimpiādes 2. posmā 9.-12. klasēm:
II vieta Līvija Bukša (skolotāja Jolanta Lapiņa)
Starptautiskajā konkursā “Nouvelles Etoiles”:
II vieta Poļina Hļebņikova (skolotājs Romans Trautmans, koncertmeistare Dace Rijniece)
III vieta Lelde Pūcīte (skolotāja Madara Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne)
Starptautiskajā Gustava Mālera čellistu konkursā 2022:
III vieta Poļina Hļebņikova (skolotājs Romans Trautmans, koncertmeistare Dace Rijniece)
III vieta Rainers Liekniņš (skolotāja Ieva Upatniece, koncertmeistare Ieva Sarja)
Sanktpēterburgas Igora Stravinska starptautiskajā mūzikas konkursā:
I vieta Sofija Poļiščuka (skolotāja Ludmila Girska, koncertmeistare Zarema Ginsburga)
1. starptautiskajā konkursā “Ticiano Rossetti” Šveicē:
I vieta Vanesa Sirmā (skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistare Elīna Bērtiņa-Petrauska)
Starptautiskajā konkursā “Best Handel Performance”:
I vieta Vanesa Sirmā (skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistare Elīna Bērtiņa-Petrauska)
Konkursā “Uzlecošās zvaigzne 2022”:
I vieta Sofija Poļiščuka (skolotāja Ludmila Girska, koncertmeistare Zarema Ginsburga)
I vieta Ekaterina Vinyarskaya (skolotājs Rūdolfs Vanks)
II vieta Olga Fokina (skolotāja Olga Isakova, koncertmeistare Sandra Jalaņecka)
II vieta Anastasija Svirina (skolotāja Olga Isakova, koncertmeistare Sandra Jalaņecka)
Starptautiskajā pūšaminstrumentu konkursā “Naujene Wind 2022”:
II vieta Nellija Šāvēja (skolotāja Madara Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne )
III vieta Jaromirs Orlovskis (skolotājs J. Ansons, koncertmeistare R. Tarvide )
II vieta Rolands Novaks (skolotājs G. Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Eduards Novaks (skolotājs Artūrs Hrustaļovs koncertmeistare Inga Ramāne-Muižniece)
I vieta Vanesa Sirmā (skolotāja D. Krenberga, koncertmeistare Elīna Bērtiņa-Petrauska )
II vieta Santa Bite (skolotāja S. Krašauska-Krauze, koncertmeistare Aija Kuzmane)
I vieta Rinalds Rozenlauks (skolotāja K. Kupča, koncertmeistare Roksana Tarvide)
I vieta Ieva Isakova (skolotāja K. Kupča, koncertmeistare Roksana Tarvide )
III vieta Leonards Pekšēns (skolotājs Artūrs Hrustaļovs, koncertmeistare I. Ramāne-Muižniece)
VI Starptautiskajā Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkursā:
I vieta Harijs Zobens-Zālītis (skolotāja Kristīne Šmite)
III vieta Nora Grīvāne (skolotāja Ilze Treija)
Starptautiskajā Londonas klasiskās mūzikas konkursā:
III vieta Lelde Pūcīte (skolotāja M. Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne)
Starptautiskajā konkursā “Pavasario trimitai 2022”:
I vieta Nellija Šāvēja (skolotāja M. Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne)
II vieta Maija Trocjuka (skolotāja M. Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne)
II vieta Sindija Bička (skolotāja M. Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne)
II vieta Annija Iļjenko (skolotāja M. Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne)
Starptautiskajā pūšaminstrumentu konkursā “WIND STAR 2022”:
I vieta Bruno Broks (skolotājs G. Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Timotejs Miezītis (skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars Ģirts Bīrītis)
II vieta Jaromirs Orlovskis (skolotājs J.Ansons, koncertmeistare R.Tarvide )
III vieta Edvards Novaks (skolotājs Artūrs Hrustaļovs, kcm. I. Ramāne-Muižniece)
I vieta Vanesa Sirmā (skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistare Elīna Bērtiņa-Petrauska )
I vieta Ieva Isakova (skolotāja K. Kupča, koncertmeistare Roksana Tarvide)
I vieta Haralds Dreimanis (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Annija Iļjenko (skolotāja Madara Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte-Miglāne)
II vieta Rinalds Rozenlauks (skolotāja K. Kupča, koncertmeistare Roksana Tarvide)
II vieta Leonards Pekšēns (skolotājs Artūrs Hrustaļovs, koncertmeistare I. Ramāne-Muižniece)
I vieta Kristaps Malahovskis (skolotājs Artūrs Hrustaļovs, kcm. I. Ramāne-Muižniece)
I vieta Rūdolfs Vanags (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
I vieta Jakovs Šaldovs (skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars Ģirts Bīrītis)
I vieta Pēteris Eduards Kalniņš (skolotājs J. Ansons, koncertmeistare R.Tarvide )
I vieta Emīls Jauja (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
I vieta Matīss Lektauers (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Edvīns Alpajevs (skolotājs Artūrs Hrustaļovs, koncertmeistare I. Ramāne-Muižniece)
XII Starptautiskajā brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā:
II vieta Nora Upmale (skolotājs Rūdolfs Vanks)
Valsts konkursa IP “Mūzikas vēsture un teorija”:
Kategorijā Kompozīciju konkurss:
III vieta Oskaram Kalniņam (skolotājs Andris Dzenītis)
III vieta Kristiānam Patrikam Krastiņam (skolotājs Imants Zemzaris)
Kategorijā Publikācija:
I vieta Lindai Dambergai (skolotāja Iveta Grunde)
Kategorijā Mūzikas analīzes konkurss:
I vieta Ievai Martai Gobai (skolotājas Tatjana Voitova, Jūlija Jonāne, Iveta Grunde)
II vieta Linda Damberga (skolotājas Tatjana Voitova, Jūlija Jonāne, Iveta Grunde)
Kategorijā Viktorīna:
I vieta komandai Nekaitini klasiķi! (skolotāja Iveta Grunde, dalībnieki – Linda Damberga, Ieva
Marta Goba, Daniils Mickevičs, Kristiāns Patriks Krastiņš)
Starptautiskajā konkursā “Young Musician – Tallinn 2022”:
I vieta Matvejs Fokins (skolotāja Ilze Treija)
II vieta Estere Dambīte (skolotāja Ligita Muižarāja )
I vieta Toms Augusts Goba (skolotāja Dace Pūce, koncertmeistare Ilze Dzērve)
Starptautiskajā klasiskās mūzikas konkursā “LA CAMPANELLA”:
I vieta Timotejs Miezītis (skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars Ģirts Bīrītis)
GRAND PRIX Jakovs Šaldovs (skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars Ģirts Bīrītis)
VIII Starptautiskajā Fēliksa Godfruā arfistu konkursā Beļģijā:
II vieta Anna Bilalova (skolotāja Inita Neilande)
Starptautiskajā konkursā “World Art Games”:
I vieta Timotejs Miezītis (skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars Ģirts Bīrītis)
I vieta Jakovs Šaldovs (skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars Ģirts Bīrītis)
13. Starptautiskajā mūzikas konkursā “WORLD OPEN”:
I vieta Jakovs Šaldovs (skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars
Ģirts Bīrītis)
Jura Jurjāna XXIII Starptautiskajā konkursā “Jaunais mežradznieks”:
I vieta Bruno Broks (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Rolands Novaks (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Paula Pūce (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Ralfs Rafaels (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
III vieta Ričards Antonovs (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)
II vieta Matīss Lektauers (skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese Ramāne)

SKOLAS KONTAKTI

PIKC Nacionālā Mākslu vidusskola
Emīla Dārziņa mūzikas skola
Kalnciema iela 12, Rīga, LV – 1048
edms@nmv.lv | 67612332

Vadītāja Iveta Dreiblate
iveta.dreiblate@nmv.lv | 29443548
Vecākā lietvede Anete Jansone
edms@nmv.lv | 67612332
Vietniece mūzikas izglītības jomā Ieva Sarja
ieva.sarja@nmv.lv | 67617991
Vietniece izglītības jomā Baiba Leimane
baiba.leimane@nmv.lv | 29469998
Lietvede Zigne Jēkabsone
zigne.jekabsone@nmv.lv

Dienesta viesnīca
dienestaviesnica@nmv.lv

Privātuma politika

ZIEDOJUMU KONTS

Emīla Dārziņa mūzikas skolas
ZIEDOJUMU KONTS
90010937516
BANKA : VALSTS KASE
KODS: TRELLV22
KONTS: LV07TREL722068900400B

© SKOLA 2022