<
Lasīt tālāk

Norisinās Venta Zilberta un Andras Dārziņas meistarklases

Šī gada 11. martā plkst. 11.00 prof. Ventis Zilberts sniegs meistarklasi pavadījuma spēlē, savukārt, plkst. 16.00  – Andra Dārziņa alta spēlē.

Ventis Zilberts kopš 1974. gada strādā Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatorijas klavieru nodaļā un kopš 1998. gada ir Klavieru, kā arī Kameransambļa un klavierpavadījuma katedras profesors. Viņa klasi absolvējuši vairāk nekā 50 pianistu, to vidū Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēki Inguna Puriņa, Vita Vēriņa, Normunds Vīksne, Mārtiņš Zilberts. Profesors Ventis Zilberts strādās ar MIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas topošajiem koncertmeistariem – profesionālās vidējas izglītības vecumposma pianistiem. Kursos tiks apskatīta koncertmeistara darba specifika vokālā žanra repertuārā.

Altiste Andra Dārziņa koncertē kā soliste un kameransambļos daudzviet pasaulē, uzstādamās gan Eiropā, gan Austrālijā un Amerikā.Kā soliste viņa ir uzstājusies ar Adelaides simfonisko orķestri, Adelaides kamerorķestri, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Liepājas simfonisko orķestri, orķestri “Sinfonietta Rīga”, Hamburgas filharmonisko orķestri, Hamburgas filharmonisko kamerorķestri, Kotkas simfonisko orķestri, Ercgebirges simfonisko orķestri, Bādenbādenes simfonisko orķestri, “Sinfonietta Krakovia”, Kotbusas simfonisko orķestri, Valdivijas kamerorķestri, “Urban Camerata” un citiem orķestriem. Andra Dārziņa strādās ar MIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas Izglītības programmas Alta spēle audzēkņiem.

SKOLAS KONTAKTI

MIKC Nacionālā Mākslu vidusskola
Emīla Dārziņa mūzikas skola
Kalnciema iela 12, Rīga, LV – 1048
edms@nmv.lv | 67612332

Vadītāja Iveta Lāce
iveta.lace@nmv.lv | 29443548
Vecākā lietvede Anete Jansone
edms@nmv.lv | 67612332
Vietniece mūzikas izglītības jomā Ieva Sarja
ieva.sarja@nmv.lv | 28342488
Vietniece izglītības jomā Baiba Leimane
baiba.leimane@nmv.lv | 29469998

Dienesta viesnīca
dienestaviesnica@nmv.lv

Privātuma politika

ZIEDOJUMU KONTS

Emīla Dārziņa mūzikas skolas atbalsta biedrības
ZIEDOJUMU KONTS
40008255973
BANKA : A/S Swedbank
KODS: HABALV22
KONTS: LV35HABA0551046013665

© SKOLA 2024