<
Lasīt tālāk
  • #EDMS

Apsveicam ar panākumiem

LEPOJAMIES AR AUDZĒKŅU SASNIEGUMIEM 2021./22. m.g.!

 

Priecājamies, ka mūsu skolas vārds izskan Latvijas un starptautiskos konkursos, un par to,
protams, neizmērojama pateicība visiem skolotājiem, kas iegulda jaunajos talantos vairāk laika,
enerģijas un sirds siltuma, kā to prasa darba laiks. Lai panākumi turpinās!

“MAP International Music Copetition 2021”:
1. vieta – Vanesa Sirmā (flautas spēle, D grupa, skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistars Jānis
Rinkulis)
V starptautiskajā konkursā “Dubultmēlīšu svētki Rīgā”:
2. vieta – Izabella Smeltere (obojas spēle, A grupa, skolotāja Kristīne Kupča, koncertmeistare
Roksana Tarvide)
3. vieta – Agnija Shyla (obojas spēle, A grupa, skolotāja Kristīne Kupča, koncertmeistare
Roksana Tarvide)
Madara Knēziņa (obojas spēle, A grupa, skolotāja Kristīne Kupča, koncertmeistare Roksana
Tarvide)
Sofija Dmitrijeva (fagota spēle, A grupa, skolotājs Andris Arnicāns, koncertmeistare Inese
Ramāne)
Roberts Rozentāls (fagota spēle, A grupa, skolotājs Andris Arnicāns, koncertmeistare Inese
Ramāne)
8. starptautiskajā Vindzoras stīgu instrumentu instrumentu konkursā:
1. vieta – Daniils Bulajevs (vijoles spēle, skolotāja Nelli Sarkisjana, koncertmeistars Maksims
Taņičevs)
IV Starptautiskajā konkursā-festivālā “Doļžikova akadēmija”:
2. vieta – Vanesa Sirmā (flautas spēle, skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistars Jānis
Rinkulis)
10. Rīgas Starptautiskajā pianistu konkursā Mazajā ģildē :
1. vieta – Luīze Ankure (Junior A grupa, skolotāja Iveta Pinkule)
Estere Dambīte (Junior C grupa, skolotāja Ligita Muižarāja)
Otto Puhtajēvičs (Senior B grupa, skolotājs Sergejs Osokins)
2. vieta – Eduards Mežgailis (Junior B grupa, skolotāja Ilze Treija)
6. starptautiskajā flautistu konkursā Varnā, Bulgārijā:
2. vieta – Vanesa Sirmā (flautas spēle, skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistars Jānis Rinkulis)
“Royal Sound Music Competition” Monreālā, Kanādā
1. vieta – Evelīna Jēkabsone (klavierspēle, skolotāja Ilze Treija)
II starptautiskajā konkursā “VIVA-MUSIC ALL WORLD”:
1.vieta – Vanesa Sirmā (flautas spēle, skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistars Jānis Rinkulis)
Eduarda Medņa XXIII starptautiskajā konkursā “Jaunais Mūziķis”:
GRAND PRIX – Anna Marija Kubecka (klarnetes spēle, C grupa, skolotājs Gunārs Kļaviņš,
koncertmeistare Ieva Sarja)
1. vieta – Kārlis Rozentāls (klarnetes spēle, A grupa, skolotājs Mārtiņš Circenis, koncertmeistare
Inga Ramāne-Muižniece)
2. vieta – Izabella Smeltere (obojas spēle, A grupa, skolotāja Kristīne Kupča, koncertmeistare
Roksana Tarvide)
3. vieta – Jaromirs Orlovskis (klarnetes spēle, A grupa, skolotājs Jānis Ansons, koncertmeistare
Roksana Tarvide)

Rinalds Rozenlauks (obojas spēle, B grupa, skolotāja Kristīne Kupča, koncertmeistare Roksana
Tarvide)
Ieva Elīza Isakova (obojas spēle, B grupa, skolotāja Kristīne Kupča, koncertmeistare Roksana
Tarvide)
Evelīna Tēberga (obojas spēle, C grupa, skolotāja Kristīne Kupča, koncertmeistare Roksana
Tarvide)
Pēteris Eduards Kalniņš (klarnetes spēle, C grupa, skolotājs Jānis Ansons, koncertmeistare
Roksana Tarvide)
Ūna Maizīte (klarnetes spēle, C grupa, skolotājs Mārtiņš Circenis, koncertmeistare Inga
Ramāne-Muižniece)
IV Starptautiskajā Jauno koncertmeistaru konkursā “Daugavpils Koncertmeistrs 2021”:
1. vieta – Francis Karpenskis-Allažs (B grupa, skolotājs Rūdolfs Vanks, ilustrators Pēteris
Eduards Kalniņš)
Daniils Mickevičs (C grupa, skolotāja Aija Kuzmane, ilustratore Diāna Silova)
XVI Starptautiskajā Pētera Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu
konkursā Koknesē:
1. vieta – klavieru duetam Marija Skļarova un Sofja Gaļperina (C grupa, skolotāja Roksana
Tarvide)
Jauno vokālistu konkursā “Gaismas dziesmas Kandavā”:
GRAND PRIX – Nellija Šāvēja (Klasiskās dziedāšanas grupa, skolotāja Zaiga Lazdiņa-Radziņa)
Latvijas talantu konkursā “Ineses Galantes talanti 2021”:
1. vieta – Maria Gevorkian (vijoles spēle, skolotāja Nelli Sarkisjana, koncertmeistare Lili
Sarkisjana)
3. vieta – Matvejs Fokins (klavierspēle, skolotāja Ilze Treija)
Katrīna Anna Rando (čella spēle, skolotāja Dace Pūce, koncertmeistare Ilze Dzērve)
Visas Latvijas jauno talantu konkurss par Teodora Reitera balvu:
1. vieta Matīss Lektauers (mežraga spēle, skolotājs Gatis Evelons, koncertmeistare Inese
Ramāne)
2. vieta – Lelde Pūcīte (flautas spēle, skolotāja Madara Behmane, koncertmeistare Iveta Cālīte)
VI Parīzes starptautiskā konkursā – 1. vieta – Izabella Smeltere (obojas spēl, skolotāja Kristīne
Kupča, koncertmeistare Roksana Tarvide)
VI starptautiskā pūšaminstrumentu spēles izpildītājmākslinieku konkursā Ziemeļu rapsodija :
2.vieta – Jakovs Šaldovs (sitaminstrumetu spēle, skolotāja Dzintra Knābe, koncertmeistars Ģirts
Bīrītis)
Starptautiskajā konkursā Trinity International Music Competition:
1.vieta – Vanesa Sirmā (flautas spēle, skolotāja Dita Krenberga, koncertmeistars Jānis Rinkulis)
I Starptautiskajā konkursā Malopolska 2021:
2.vieta – Rainers Liekniņš (čella spēle, skolotāja Ieva Upatniece, koncertmeistare Ieva Sarja)
Jautrītei Putniņai veltītajā Starptautiskajā pianistu konkursā:
1.vieta D grupā – Andrejs Avramecs (klavierspēle, skolotāja Ilze Treija)
Liepājas III Starptautiskā pianistu konkursā PIANO FREQUENCY 2022:
2.vieta B grupā – Emīlija Semjonova (skolotāja Sandra Jalaņecka)
1.vieta un speciālbalva par izcilu J.S.Baha interpretāciju D grupā – Ekaterina Vinyarskaya
(skolotājs Rūdolfs Vanks)

 

SKOLAS KONTAKTI

PIKC Nacionālā Mākslu vidusskola
Emīla Dārziņa mūzikas skola
Kalnciema iela 12, Rīga, LV – 1048
edms@nmv.lv | 67612332

Vadītāja Iveta Dreiblate
iveta.dreiblate@nmv.lv | 29443548
Vecākā lietvede Anete Jansone
edms@nmv.lv | 67612332
Vietniece mūzikas izglītības jomā Ieva Sarja
ieva.sarja@nmv.lv | 67617991
Vietniece izglītības jomā Baiba Leimane
baiba.leimane@nmv.lv | 29469998
Lietvede Zigne Jēkabsone
zigne.jekabsone@nmv.lv

Dienesta viesnīca
dienestaviesnica@nmv.lv

Privātuma politika

ZIEDOJUMU KONTS

Emīla Dārziņa mūzikas skolas
ZIEDOJUMU KONTS
90010937516
BANKA : VALSTS KASE
KODS: TRELLV22
KONTS: LV07TREL722068900400B

© SKOLA 2022